The VPN Co.

VyprVPN Review 2019 – آیا یکی از نیازهای شماست؟

در آوریل 2011 ، Golden Frog ، یک توسعه دهنده نرم افزار امنیتی و ارائه دهنده برنامه ها ، راه اندازی نرم افزار رقابتی Virtual Private Private Network (VPN) خود ، VyprVPN را اعلام کرد. این افتخار را می داد که به مشتریان این امکان را می دهد تا از چندین مکان در سراسر جهان برای خصوصی سازی ترافیک اینترنت خود انتخاب کنند. بیایید بررسی کنیم که عملکرد VyprVPN چگونه است.

 vyprvpn تخفیف در تعطیلات

قیمت گذاری و بسته بندی

طبیعتا ، یکی از عوامل تعیین کننده برای انتخاب VPN بسیاری از افراد ، قیمت بسته های آنها است. VyprVPN با گزینه های خود بسیار سخاوتمندانه بوده است و به آنها امکان می دهد تا حد ممکن نیازهای مشتریان را تأمین کنند. سه طرح پرداخت شده وجود دارد ، که همه آنها یک آزمایش سه روزه رایگان بدون خطر و استفاده نامحدود از داده ها را ارائه می دهند. این برنامه های پرداخت شده نیز در صورت پرداخت سالانه بر خلاف ماهانه ، تا 50٪ ارزان تر است. برنامه اول طرح VyprVPN Basic است که اجازه می دهد تا سه اتصال باشد. برنامه Basic همچنین تنها از پروتکل PPTP پشتیبانی می کند و با 9.95 دلار در ماه در دسترس است و اگر تصمیم به پرداخت سالانه دارید ، می توانید آن را با مبلغ 5.00 دلار در ماه دریافت کنید. با تشکر از فروش تعطیلات مداوم آنها.

تنها تفاوت بین VyprVPN Basic و VyprVPN Premium رده تعداد اتصالات همزمان مجاز و همچنین قیمت ، است ردیف پایه سه با قیمت 9.95 دلار در هر ماه (5.00 دلار در صورت پیش پرداخت یک سال قبل) ، در حالی که ردیف Premium سه برای 12.95 دلار در ماه (6.67 دلار در هر ماه در صورت پرداخت سالانه) ارائه می دهد. به غیر از این ، ما نمی توانیم تفاوت را در برنامه ها مشاهده کنیم ، همه آنها همان Firewall و چهار پروتکل پشتیبانی شده را ارائه می دهند: PPTP ، OpenVPN ، L2TP / IPSec و پروتکل اختصاصی خود ، Chameleon.

در اینجا به تفصیل ادامه آنها می پردازیم. پیشنهاد برای کاربران DaBestVPN:

برنامه قیمت خرده فروشی قیمت فروش قیمت
مبانی 119.88 $ $ 79.99 59،99
] 99،99 $ 74،99 $
Premier 239.88 $ 119.99 $ 89.99 $ [196590014] برخلاف بسیاری از خدمات VPN ، VyprVPN برنامه ای رایگان ارائه می دهد که امکان استفاده از 500 مگابایت داده را در هر ماه فراهم می کند. اتصالات در یک بار در حالی که 500 مگابایت حجم زیادی از استفاده ماهانه داده ها نیست ، این امکان را برای کاربرانی که به یک اتصال دائم ناشناس نیاز ندارند استفاده از یک سرویس VPN را بدون هیچ هزینه ای برای آنها مجاز می کند. به نظر می رسد بسیار عجیب است که این طرح رایگان از کلیه پروتکل ها و حداکثر دو اتصال همزمان پشتیبانی می کند ، در حالی که سرویس پرداخت پولی اساسی ندارد. به خصوص وقتی در نظر بگیرید که تنها پروتکل پشتیبانی شده در VyprVPN Basic PPTP است ، که نه تنها ناپایدار نیست ، بلکه با توجه به اینکه NSA می تواند ترافیک PPTP را با سهولت رمزگشایی کند ، مشخص نیست که چرا PPTP تنها گنجانده شده است پروتکل در برنامه VyprVPN Basic .

ما می دانیم که قیمت ها برای آنچه ارائه می شود ، میزان مکانهای موجود ، گزینه آزمایشی رایگان مناسب و منطقی هستند و اگر Chameleon آنها آنچه را که قول می دهند انجام دهند ، منطقی است. قیمت مناسب به نظر می رسد که مجوزهای دوره با برنامه VyprVPN for Business برای مشتریان تجاری ممکن است.

شبکه VyprVPN دارای دسترسی گسترده ای است ، با بیش از 700 سرور در 64 کشور. در بسیاری از مکان های محبوب مانند لندن در انگلستان ، نیویورک سیتی در ایالات متحده ، استکهلم در سوئد و سئول در کره سرور وجود دارد ، سرورهایی در دسترس هستند که با توجه به نیاز کل دنیا بدون نیاز به ایجاد تاخیر در پینگ بزرگ.

کشورها مکان سرور IP پروتکل پروتکل پروتکل
48 57 700+ 200،000+ OpenVPN، PPTP، L2TP / IPS ™

امنیت و حفظ حریم خصوصی

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، بسته VyprVPN Basic فقط از PPTP پشتیبانی می کند که از نظر امنیتی نسبتاً ضعیف است و در استفاده از آن سهولت نمی دهد ، بنابراین توصیه نمی شود. اگر امنیت همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، بسته package Basic را خریداری کنید ، بلکه برای ناشناس ماندن گاه و بیگاه برای مواردی مانند مرور وب سایت هایی که نمی خواهید مکان یا هویت واقعی خود را فاش کنید ، اما برای پنهان کاری ، PPTP مفید است. به شدت توصیه نمی شود.

خوشبختانه ، تمام برنامه های دیگر VyprVPN از چهار پروتکل آنها ، PPTP ، OpenVPN ، L2TP / IPSec و فن آوری اختصاصی Chameleon آنها پشتیبانی می کند. OpenVPN و L2TP به طور گسترده شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند و OpenVPN محبوب ترین آنها در دنیای فعلی VPN است (احتمالاً به دلیل ماهیت منبع باز پروتکل). PPTP هنوز هم به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، اما به دلیل این واقعیت توصیه نمی شود که NSA می تواند رمزنگاری را با مقدار توان محاسباتی در اختیار آنها قرار دهد.

آنچه بیشتر ما را مورد علاقه خود قرار می دهد ، اختصاصی آنها است Chameleon فناوری ، که ادعا می کند می تواند از Deep Packet Inspection (DPI) دور بزند تا ترافیک شما برای دولت ها ، شرکت ها و ISP هایی که ترافیک VPN را می گیرند غیرقابل تشخیص باشد. این که آیا این کار در عمل عملی است یا خیر ، چیزی است که از آن اطمینان نداریم ، اما اگر توصیفات موجود در صفحه فناوری Chameleon دقیق باشد ، به نظر می رسد برای کاربران در چین ، جایی که دولت ترافیک VPN را مسدود می کند ، بسیار عالی است. Chameleon در حال حاضر بر روی دستگاه های Windows ، Mac و Android کار می کند ، بنابراین اگر در iOS هستید ، پروتکل OpenVPN بهترین انتخاب برای شماست.

VyprVPN سیاهههای مربوط را نگه می دارد ، اما این اطلاعات حداقل است و ندارد. چه وب سایت یا محتویات هرگونه ارتباط را وارد کنید. خط مشی رازداری آنها دقیقاً آنچه را که ثبت شده است و چه چیزی نیست توصیف می کند و توصیه می شود بیشترین آگاهی مشتریان قبل از تصمیم گیری در مورد خرید ، آن را بررسی کنند. سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را می توان در اینجا یافت. با این حال ، به عبارتی افراد غیرقانونی ، آنها فقط IP شما را از آنجا متصل می کنند ، از چه IP سرور به شما متصل می شوند ، چه مدت و چه میزان داده استفاده می کنید. محتوای واقعی ارتباطات ثبت نشده است. آنها داده های شما را به هیچ شرکتی یا مرجع فروخته نخواهند کرد ، مگر اینکه به دادگاهی با " صلاحیت کافی " دستور داده شود. "

Hands-On Testing

ثبت نام کنید

ثبت نام کنید بسیار آسان و سر راست است ، به شما امکان می دهد یک حساب قورباغه طلایی ایجاد کنید ، و به شما امکان دسترسی به همه خدمات آنها را می دهد. پس از ثبت نام و ورود به صفحه کنترل ، به شما امکان می دهد تمام خدمات خود را مدیریت کنید. مورد اصلی پانل VyprVPN است و از تصویر زیر می توانید مشاهده کنید که بسیار آسان است ، با استفاده از لینک های سریع به تمام برنامه های مختلفی که ارائه می دهند ، و همچنین منابع پشتیبانی در صورت نیاز به آنها نیاز دارید.

 کنترل پنل VyprVPN

VyprVPN Windows / Mac VPN Client

نسخه های ویندوز و مک برنامه جداگانه از مراحل نصب که بسیار مستقیم و آسان برای استفاده هستند ، از نظر ظاهری و عملکردی یکسان هستند. هر دو نسخه از پروتکل های یکسان پشتیبانی می کنند و بسیار کارآمد عمل می کنند ، ما نمی توانیم مشکلی با این برنامه ها پیدا کنیم.

 ویندوز و مک اتصال

VyprVPN برنامه Android

نسخه اندروید ، در حالی که کمی متفاوت به نظر می رسد دقیقاً کار می کند همان ، پشتیبانی از پروتکل های مشابه و این یک حرکت بسیار خوب از Golden Frog است ، زیرا به کاربران با سیستم عامل های مختلف و یا تلفن های مختلف امکان می دهد تا از برنامه ها به طور دقیق مانند هر سیستم عامل دیگر استفاده کنند. منحنی یادگیری برای این برنامه ها بسیار آسان است و تنها چند دقیقه قبل از آماده شدن برای ناشناس کردن اتصال خود در هر زمان طول می کشد. برنامه ها فقط آنچه لازم است و چیز دیگری را نشان نمی دهد.

 اتصال Android

VyprVPN برای iPhone و iPad (iOS)

VyprVPN همچنین از iOS پشتیبانی می کند ، به این معنی که هم در iPhone و iPad شما قابل استفاده است. به نظر می رسد که نسخه iOS برنامه فقط از پروتکل رمزگذاری IPSec 256 بیتی برای اتصالات پشتیبانی می کند ، برخلاف پیشنهاد محبوب تر OpenVPN در برنامه Android. این می تواند به دلیل محدودیت در iOS باشد. VyprDNS نیز مانند سایر برنامه های آنها پشتیبانی می شود.

 VyprVPN iOS

VyprVPN برای روتر شما

پشتیبانی ما از روتر که به افراد با انواع خاصی از روتر اجازه می دهد تا VyprVPN را روی آنها نصب کنند ، پشتیبانی می کند. ، که بسیار مفید است زیرا به شما امکان می دهد ترافیک کل شبکه خود را در سطح روتر کاملاً ناشناس کنید ، نه اینکه به یک نرم افزار که در یک دستگاه کار می کند ، تکیه کنید ، که اگر چندین کامپیوتر داشته باشید به معنای کپی از VyprVPN در هر رایانه است (که یک حساب غیر تجاری فقط می تواند حداکثر از سه اتصال به طور همزمان پشتیبانی کند). اینکه روتر بدون توجه به تعداد رایانه های شخصی به عنوان یک اتصال حساب شود ، چیزی است که به دلیل نداشتن روتر سازگار ، نمی توانیم آن را تست کنیم.

VyprVPN در سیستم عامل های دیگر

VyprVPN همچنین با راه حل های مختلف تلویزیون مانند Android TV سازگار است ، Apple TV و OpenELEC / Kodi. این بدان معناست که می توانید برای مثال از طریق سرویس های درخواستی مانند Netflix USA ، Netflix UK و پروکسی iPlayer و Hulu Plus که ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد ، از آن در تلویزیون استفاده کنید.

VyprVPN پشتیبانی مشتری [19659043] VyprVPN بخشی از Golden Frog است ، به این معنی که اگر تاکنون از خدمات دیگری مانند ارائه دهنده Usenet Giganews خود استفاده کرده باشید ، خدمات مشتری آنها برای شما آشنا خواهد بود. کمک و پشتیبانی به آسانی می توانید به دنبال پایین صفحه باشید که می توانید نوار "گفتگوی زنده با پشتیبانی" را پیدا کنید که دسترسی به آن آسان است ، پس از پر کردن چند جزئیات و مشکل شما ، شما چه می توانید باشید. در اسرع وقت به نماینده پشتیبانی متصل شوید. ما دریافتیم که در گپ کوتاه من با نماینده خدمات مشتری ، آنها نه تنها مورد توجه و پاسخگو بودند بلکه درباره عملکردهای صمیمی سرویس VPN آگاه هستند. پشتیبانی VyprVPN

وقتی در مورد Chameleon سؤال شد. فن آوری ، نماینده به سرعت پیوندهای مفیدی پیدا کرد و به دانش خود پاسخ داد که چه کار آفتاب پرست (مانند توضیح اینکه این کار بازرسی بسته های عمیق ، DPI را شکست).

همچنین ، در پاسخ به این سوال که چرا PPTP تنها پروتکل پشتیبانی شده در VyprVPN است. اساسی ، وی پاسخ داد كه دلیل PPTP این است كه شما كمتر پرداخت می كنید ، در حالی كه ما می یابیم كه جواب آن اندكی ضعیف است ، حداقل صادقانه است ، بنابراین ما نمی توانیم نماینده پشتیبانی را برای این مقصر بدانیم.

او همچنین ارائه داد ما با پیوندی به خط مشی رازداری در رابطه با آنچه که در اتصالات VPN ذخیره می شود ، هستیم.

VyprVPN اکنون یک ارائه دهنده VPN بدون ورود به سیستم حسابرسی شده است. آنها قبلاً حداقل 30 روز اطلاعات را وارد می کردند اما اکنون بدون ورود به سیستم هستند. از آنجا که آنها دیگر آدرس IP متصل کننده کاربر را وارد نمی کنند ، می توان از خدمات آنها برای ترافیک تورنت و P2P استفاده کرد.

گفتگوی زنده تنها منبع پشتیبانی نیست ، همچنین سؤالات متداول و سایر اطلاعات موجود در زمینه پشتیبانی از قورباغه طلایی وجود دارد. صفحه ، که به شما امکان می دهد معمولی ترین مشکلاتی را که ممکن است هنگام تلاش برای استفاده از سرویس VPN تجربه کنید ، مرور کنید. ما مطالب بسیاری از پستهای محبوب را بررسی کردیم و فهمیدیم که آنها بسیار مفصل و مفید هستند. اگر تاکنون نتوانید آنچه را که به دنبال آن هستید ، پیدا کنید ، می توانید به سادگی با یک شخص واقعی در چت زنده صحبت کنید.

VyprVPN Performance

یکی از مهمترین جنبه های VPN عملکرد آن است. از همه اینها ، ممکن است ناشناس باشید ، اما اگر در حال انتقال پرونده ها و گشت و گذار در صفحات وب با سرعت حلزون هستید ، دو بار در مورد اینکه سرویس VPN خوب است یا خیر ، فکر خواهید کرد. بنابراین در تست سرعت ما قصد داریم معیار مصنوعی Speedtest.net را اجرا کنیم و همچنین برخی از تست های موجود در دنیای واقعی مانند تماشای یوتیوب و دسترسی به صفحات وب مانند Reddit را انجام دهیم. این آزمایشات بر روی رایانه رومیزی متصل شده از طریق اترنت با استفاده از گزینه پیش فرض "سریعترین سرور" در مشتری انجام شد. همه گزینه های دیگر مانند پروتکل نیز در پیش فرض آنها باقی مانده است.

VyprVPN Speed ​​Test

اولین آزمایشی که ما انجام دادیم معیار مصنوعی Speedtest.net بود ، این برای اندازه گیری عملکرد مطلق سرویس VPN است نه چه ممکن است کاربر در استفاده در دنیای واقعی تجربه کند. بدون اینکه به سرورهای VyprVPN متصل شوید ، اتصال من به پایین پیوند 45/65 مگابیت بر ثانیه و بالاترین سطح 8.08 Mbps رسید ، که تقریباً برابر با بارگیری در حدود 5.6 مگابایت در ثانیه و سرعت بارگذاری 1.0 مگابایت در ثانیه است. پس از اتصال به VPN با استفاده از پیش فرض برنامه های "Fastest Server" ، سرعت اتصال من سرعت downlink 32.99 Mbps و سرعت uplink 7.29 Mbps را نشان داد که این ترجمه به حدود 4.12 MB / s بارگیری و 0.9 MB / s بارگذاری می شود. پینگ من نیز با 5 ms افزایش یافت.

 VyprVPN Speed ​​Test

Verdict: عملکرد خام VyprVPN بسیار خوب است ، و قادر به پهنای باند جامد در هر دو از لینک مستقیم و downlink اطمینان حاصل کرد که سرورهای Golden Frog استفاده می کنند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قادر به حتی سرعت اینترنت فیبر نوری هستند. در حالی که شما برای به حداکثر رساندن اتصالات تورنت خود ، پهنای باند کامل خود را به دست نخواهید آورد ، هنوز سرعت بسیار قابل قبولی خواهید یافت که گشت و گذار در اینترنت را به یک نسیم تبدیل می کند. ما این کار را با انجام برخی آزمایش های دنیای واقعی تقویت خواهیم کرد.

آزمون IP آدرس

البته جنبه اصلی یک VPN این است که اگر بتوانید IP واقعی خود را از چشمان کنجکاو محافظت کنید ، اگر در این صورت نتوانستید محافظت کنید. این یک سرویس VPN بسیار بی فایده است. VyprVPN با این حال مطمئناً قادر است IP IP واقعی ما را نقاب کند و در حین تست امنیتی ما آن را با IP سوئدی جایگزین کرد. ثابت شد كه این كار هنگام بازدید از هر یك از وب سایتهای "IP من چیست" موجود است.

 VyprVPN IP Test

DNS Leak Test

جنبه اصلی دیگر VPN است. توانایی آن برای نشت IP شما از طریق DNS Leaking. این کار توسط VyprVPN توسط سرورهای DNS خود به نام VyprDNS انجام می شود ، که ادعا می کنند به هیچ وجه هیچ سیاهه ای ندارند. در منوی تنظیمات امکان استفاده از سرورهای VyprDNS Golden Frog وجود دارد که خوشبختانه به طور پیش فرض فعال است. ما تصمیم گرفتیم که DNS Leak Protection را با آزمایش "Extended DNS Leak Test" آزمایش کنیم که VyprVPN با رنگهای پرواز به تصویب رساند. حتی با وجود آزمایش طولانی DNS ، این آزمون برگشت که ما زندگی می کنیم در سوئد ، با وجود اینکه کشور من انگلستان است.

 VyprDNS Leak Test

Test-World Real Test

معیار های مصنوعی در اندازه گیری عملکرد خام سرویس VPN خوب هستند ، اما کاربران معمولاً به شماره های تستر سرعت اهمیت نمی دهند بلکه به عملکرد آنها برای برنامه های دنیای واقعی توجه می کنند. معمولاً کاربران غیرتجاری از یک VPN برای مرور رسانه هایی که در کشورشان مسدود شده اند (مانند YouTube ، Netflix و Hulu Plus) استفاده می کنند یا برای ناشناس کردن ترافیک تورنت خود استفاده می کنند. بنابراین ، ما احساس کردیم که بسیار مهم است که چگونه VPN "احساس" استفاده کند را آزمایش کنیم.

تست جریان (یوتیوب)

اولین آزمایش ما تماشای ویدیوی یوتیوب 1080p60 بود. این احساس به نظر می رسید که ما آن را بر روی اتصال غیر رمزنگاری شده مان مشاهده می کنیم ، بدون هیچ گونه بافر یا لکنت و بارگیری بار به همان سرعت با سرویس VPN روشن بود ، گشت و گذار در ویدیوهای YouTube و تعویض فیلم ها در وسط یکی به همان سرعت پاسخگو و سریع و در بعضی مواقع فراموش کردیم که اصلاً به سرویس VPN وصل شده ایم. سپس تصمیم گرفتیم تا این تست را با حداکثر تنظیم کیفیت YouTube که در دسترس است ، 2160p (همچنین به عنوان 4K) تست کنیم ، VPN یک جریان با کیفیت عالی و بدون باتری را فراهم کرد ، که واقعاً ما را غافلگیر کرد. برای تماشای فیلم های YouTube ، VyprVPN یک سرویس عالی است که ما نمی توانیم عیب آن را پیدا کنیم.

تست تست (تورنت)

آزمایش دوم ما بارگیری کلیپ 3D 3D Ultra-HD Big Buck Bunny بود (در اینجا موجود است) به عنوان یک تورنت با استفاده از uTorrent 2.2.1 در حالی که به گزینه "سریعترین سرور" متصل است ، اما متأسفانه ما متوجه شدیم که سرعت VyprVPN برای استفاده در تورنت به شدت محدود است ، فکر می کردیم شاید آنها از تورنت استفاده کنند ، بنابراین تصمیم گرفتیم واقعاً را امتحان کنیم. Chameleon برای دیدن اینکه آیا می توانیم آنها را در بازی خودشان شکست دهیم ، اما فهمیدیم که هنگام اتصال به سرور VPN سرعت حدود 75٪ کمتر است. بنابراین می دانیم که VyprVPN ممکن است بهترین انتخاب برای افرادی که مایل به استفاده از تورنت هستند در حالی که توسط VPN محافظت می شود نیست.

 VyprVPN Test Torrent

VyprVPN Review: بستن سخنان

دریابید که VyprVPN یکی از بهترین خدمات VPN در خارج از کشور است ، سرعت بسیار عالی است ، برنامه ها بسیار مناسب طراحی شده و کاربردی آسان دارند ، پشتیبانی بسیار عالی است. سرانجام ، پروتکل و پشتیبانی دستگاه مطابق آنچه انتظار داریم برای خدمتی که این ادعاها را داشته باشد انتظار داریم. ما قطعاً توصیه می کنیم VPyrVPN را به لیست کوتاه خدمات VPN خود اضافه کنید تا در نظر بگیرید.

VyprVPN یک سرویس بسیار خوب است که حتما هنگام شکار یک ارائه دهنده خدمات VPN قابل اعتماد ، پایدار و سریع باید آن را در نظر بگیرید. اگر همیشه با چیزی گیر کرده اید ، همیشه در تماس با پشتیبانی آنها و با دستگاههای وسیعی که از آنها پشتیبانی می کنید تماس گرفته شده است ، آنها چیزی برای همه مشتریان دارند ، چه شما یک شغل باشید و چه فردی.

ما دوست داشتیم: [19659088] طیف گسترده ای از دستگاه های پشتیبانی شده.
 • PPTP ، OpenVPN ، L2TP / IPSec و Chameleon Chameleon را ارائه می دهد.
 • 24/7 پشتیبانی چت زنده و دانش.
 • محاکمه 3 روزه رایگان
 • ] قیمت های ماهانه 6.67 دلار در ماه
 • برنامه رایگان محدود است.
 • VyprVPN را می توان با روترهای انتخاب شده و تلویزیون های هوشمند اجرا کرد.
 • سرعت و لیست مکان های عالی برای انتخاب از
 • ] صفر دانش VyprDNS سرور (که به طور پیش فرض فعال است).
 • ما دوست نداشتیم:

  • VyprVPN Basic در گزینه های پروتکل بسیار محدود است.
  • بهترین قیمت مورد نیاز سالانه را بپردازید.
  • Chameleon جزئیات فنی این فناوری نشان داده نشده است.
  • فقط تا سه اتصال همزمان ، که ممکن است برای برخی خانواده ها کافی نباشد.
  • عملکرد تورنت ضعیف

  مانند هر سرویس VPN دیگر ، قطعاً می خواهید VyprVPN را برای خودتان آزمایش کنید ، و برای همین می توانید استفاده کنید. مزیت آزمایش رایگان 3 روزه بدون خطر آنها.

 • انتی فیلتر antifilter
 •   .  
 • خرید وی پی ان
 •  .  
 • پنل نمایندگی وی پی ان نامحدود پنل vpn
 •   .  
 • خرید vpn
 •   .  
 • vpn خرید
 •   .  
 • کلودوی پی ان cloudvpn
 •   .  
 • فیلترشکن
 •   .  
 • دانلود فیلترشکن
 •   .  
 • فیلترشکن brazzers وی پی ان برای باز کردن سایت های پورن فیلتر شکن سکس
 •   .  
 • وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان اندروید
 •   .  
 • فیلتر شکن
 •   .  
 • وی پی ان اپل
 •   . 
 • خرید کریوخرید kerio
 •   .  
 • خرید vpn آی او اس
 •   .  
 • vpn اکانت vpn
 •  .  
 • اکانت فیلترشکن
 •   .  
 • خرید openvpn
 •   .  
 • خرید وی پی ان پرسرعت
 •   .  
 • خرید speedvpn خرید وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان ویندوز
 •   .  
 • خرید ویپی ان عمده
 •   .  
 • خرید فیلترشکن پروکسی
 •   .  
 • خرید vpn هوشمند وی پی ان
 •   .  
 • خرید vpn ارزان ساکس
 •   .  
 • آنتی فیلتر
 •   .  
 • فیلترشکن برای
 •  .  
 • دانلود vpn دانلود فیلتر شکن
 •   .  
 • لیچر تورنت رایگان
 •   .  
 • مستقیم کننده فایل لیچر رایگان
 •   .  
 • فروش vpn
 •   . 
 • دانلود وی پی ان خرید آنلاین vpn
 •   .  
 • خرید فیلترشکن تلگرام
 •   .  
 • خریدپروکسی فیلترشکن جدید
 •   .  
 • خرید ساکس خرید فیلترشکن
 •   .  
 • وی پی ان ارزان
 •   .  
 • تمدید وی پی ان تمدید اکانت
 •   .  
 • وی پی ان ایران vpn
 •   .  
 • vipvpn وی آی پی وی پی ان vip
 •   .  
 • vpn TEH VPN خرید فیلترشکن خرید وی پی ان اکانت کریوvip سایت tehvpn
 •   .  
 • httpوی پی ان پرسرعت
 •   .  
 • خرید وی پی ان هوشمند
 •   .  
 • اکانت وی پی ان نامحدود فیلترشکن ویندوز
 •   .  
 • خرید vpn آی پی ایران
 •   .  
 • وی پی انikev2 کرونا
 •   .  
 • مولتی وی پی ان
 •   .  
 • آموزش میلیونر شدن
 •   .  
 • بهترین فیلترشکن kerio کریو
 •   .  
 • فیلترشکن شادوساکس shadowsocks
 •   .  
 • مهاجرت اوکراین اقامت اروپا
 •   .  
 • خرید پاسپورت شباهتی
 •   .  
 • خرید iphone وی پی ان آی او اس
 •   .  
 • فیلترشکن آی پی ثابت vpn ای پی ثابت
 •   .  
 • امپراتور وی پی ان emperaturvpn empvpn سایت ویپی ان emptratur vpn
 •   .  
 • وی پی ان wireguard وایرگارد خرید ساکس
 •   .  
 • متین وی پی ان matinvpn
 •   .  
 • خرید انتی فیلتر فیلتر شکن
 •   .  
 • خرید وی پی ان برتر نت bartarnet vpn
 •   .  
 • پروکسی mtprotoتلگرام ساکس
 •   .  
 • سایت تیک نت وی پی ان خرید VPN پرسرعت اختصاصی خرید vpn برای ios خرید ساکس تلگرام خرید vpn اندروید خرید پراکسی تلگرام خرید وی پی ان tiknet vpn
 •   .  
 • خرید فیلترشکن
 •   . 
 • آنتی فیلتر AntiFilter
 •   .  
 • راهنمای vpn مجانی vpn رایگان
 •   .  
 • سایت GOVPN خرید go vpn سایت گو وی پی ان go اکانت goVPN فیلترشکن
 •   .  
 • matinvpn متین وی پی ان matin vpn
 •   .  
 • وی پی انمودم vpn برای مودم
 •   .  
 • DNS VPN خرید اکانت dns فیلترشکن پرسرعت DNS وی پی ان
 •   .  
 • کار دراینترنت درآمد آنلاین کسب سود میلیونی
 •   .  
 • اسپید وی پی ان Speedvpn خرید vpn خرید فیلترشکن خرید کریو پرسرعت
 •   .  
 • فیلترشکن تلگرام وی پی ان پرسرعت
 •   .  
 • تمدیداکانت وی پی ان تمدید vpn
 •   .  
 • WepnStore فروش انواع فیلترشکن | فروش وی پی ان موبایل و کامپیوتر vpn store
 •   .  
 • وی پی ان ilcvpn آی ال سی فروشگاه فیلترشکن
 •   .  
 • خرید vpn وی پی ان پراکسی NextVPN فیلترشکن Open فیلترشکن VPN فیلترشکن Kerio فیلترشکن Ciscovpn VPN Makers
 •   .  
 • خرید vpn خرید وی پی ان کریو خرید kerio خرید pptp خرید فیلترشکن cisco خرید ikev2
 •   .  
 • weVPN خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان وی آی پی vip vpn سایت vipvpn وی آی پی
 •   .  
 • وی پی ان خرید فیلتر شکن vpn اپلیکیشن vpn
 •   .  
 • خرید فیلترشکن 20speed وی پی ان 20اسپید اکانت خرید 20speed
 •  .  
 • آدرس فیلترباز اکانت وی پی ان filterbaz vpn خرید فیلترشکن باز
 •   .  
 • ویندوز فیلترشکن رایگان فیلترشکن تلگرام nextvpn
 •   .  
 • vpn خرید وی پی ان فیلترشکن پروکسی ساکس تلگرام
 •   .  
 • خرید وی پی ان خرید سیسکو خرید کریو خرید فیلترشکن tehvpn
 •   .  
 • خرید وی پی ان خرید فیلترشکن vpn
 •   .  
 • خرید وی پی ان لایک vpnlike خرید vpn like
 •   .  
 • HIVPNS وی پی ان|خرید اکانت فیلترشکن vpn|vpn ارزان|وی پی ان رایگان
 •   .  
 • hivpn خرید وی پی ان های وی پی ان خرید فیلتر شکن
 •   .  
 • زبرا وی پی ان آنلاین zebravpn خرید وی پی ان
 •   .  
 • خرید vpn خرید فیلترشکن
 •   .  
 • ابر وی پی ان abr vpn امپراتور empraturvpn emp
 •   .  
 • بهترین سایت بهترین اپلیکیشن
 •   .  
 • خرید VPN وی پی ان دوکاربره پر سرعت و ارزان Mehr VPN
 •   .  
 • من و وی پی ان خرید فیلترشکن خرید وی پی ان manovpn
 •   .  
 • سینیتیو فیلتر شکن اورجینال خرید اکانت پریمیوم خریدآنتی ویروس
 •   .  
 • TurboVPN خرید VPN پرسرعت vpn خرید vpn توربو وی پی ان
 •   .  
 • خرید وی پی ان گذرآزاد فیلترشکن پروکسی
 •   .  
 • خرید vpn خرید فیلترشکن خرید کریو دیجی وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان ایران ip اختصاصی آی پی ثابت وی پی ان آی پی ثابت خرید وی پی ان ارزان
 •   .  
 • چیتا وی پی ان ChitaVpn خرید vpn وی پی ان خرید فیلترشکن
 •   .  
 • خرید سیم کارت بین المللی ویزاگردی اخذ ویزا شنگن ویزا اوکراین سیم کارت خرید مستر کارت
 •   .  
 • اقامت اروپا ثبت شرکت بین المللی حساب بانکی اروپا پاسپورت آژانس مهاجرت شنگن
 •   .  
 • vpn خرید وی پی ان ترید آی پی ثابت وی پی ان ip اختصاصی
 •   .  
 • نمناک وبگردی تناسب اندام هنرمندان آشپزی اخبار
 •   .  
 • مستر وی پی ان خرید وی پی ان vpn خرید فیلترشکن آی پی اختصاصی
 •   .  
 • فیلترشکن خرید vpn ترید آی پی ثابت وی پی ان خرید پروکسی
 •   .  
 • خرید فیلترشکن خرید VPN بولد وی پی ان
 •   .  
 • خرید آی پی ایران vpn iran وی پی ان ایران vpn با آی پی ایران vpn iran
 •   .  
 • خرید وی پی ان bvpn اکانت وی پی ان
 •   .  
 • buy vpn buy proxy socks fast
 •   .  
 • дешевый аккаунт купить vpn купить прокс
 •   .  
 • 购买vpn购买代理人shadowsocks 廉价的VPN帐户
 •   .  
 • ucuz hesap vpn satın al vekil vpn satın al
 •   .  
 • حساب رخيص شراء vpn شراء بروکسی ساکس vpn
 •   .  
 • buy VPN Service cheap VPN Software Buy VPN cheap proxy
 •   .  
 • ipsabet ترید آی پی ثابت vpn آی پی ثابت ترید
 •   .  
 • سایت عبورینگ Obooring VPN خرید VPN خرید فیلترشکن
 •   .  
 • تاج وی پی ان خرید وی پی ان پرسرعت خرید فیلترشکن خرید vpn
 •   .  
 • بهار وی پی ان خرید وی پی ان ارزان vpn پرسرعت آی پی ثابت
 •   .  
 • خرید vpn با ip ثابت خرید vpn خرید فیلتر شکن
 •   .  
 • وی پی ان خرید فیلترشکن خرید ساکس
 •   .  
 • خرید vpn آی پی ثابت وی پی ان ایران نیم بها فیلتر شکن تلگرام ساکس
 •   .  
 • خرید vpn خرید فیلترشکن خرید ip ثابت و اختصاصی Hi VPN
 •   .  
 • خرید وی پی ان خرید vpn خرید آی پی ثابت فیلترشکن بایو وی پی ان
 •   .  
 • خرید وی پی ان خرید vpn خرید آی پی ثابت فیلترشکن بایو وی پی ان
 •   .  
 • vpnsaz خرید وی پی ان ساز فیلترشکن vpn saz
 •   .  
 • خرید فیلتر شکن
 •   .  
 • خرید وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان vpn
 •   .  
 • لایت وی پی ان با ای پی ثابت
 •   .  
 • خرید وی پی ان
 •   .  
 • خرید آی پی ثابت خرید vpn با ip ثابت خرید ip ثابت
 •   .  
 • خرید vpn بایننس خرید فیلترشکن وی پی ان ip ثابت
 •   .  
 • takvpn تک وی پی ان خرید فیلترشکن
 •   .  
 • SNAP VPN خرید اسنپ وی پی ان خرید ساکس تلگرام خرید فیلتر شکن
 •   .  
 • دانلود بازی اندوید
 •   .  
 • اکانت پریمیوم vpn
 •   .  
 • خرید vpn fitnet خرید فیلترشکن فیت نت
 •   .  
 • buy vpn
 •   .  
 • vpn ایران
 •   .  
 • خرید فیلترشکن خرید وی پی ان
 •   .  
 • خرید vpn ثابت
 •   .  
 • vpn خرید وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان
 •   .  
 • خرید وی پی ان
 •   .  
 • وی پی ان smart vpn فیلترشکن
 •   .  
 • فیلترشکن موبایل vpn
 •   .  
 • خرید فیلترشکن
 •   .  
 • اکانت فیلترشکن
 •   .  
 • vpn خرید vpn
 •   .  
 • وی پی ان کاورنت
 •   .  
 • وی پی ان
 •   .  
 • خرید وی پی ان
 •   .  
 • خرید VPN خرید وی پی ان
 •   .  
 • فیلترشکن توشه
 •   .  
 • خرید سرور
 •   .  
 • وی پی ان کاورنت
 •   .  
 • فیلترشکن پرسرعت amovpn
 •   .  
 • فیلترشکن
 •   .  
 • اکانت وی پی ان ipgozar
 •   .  
 • ویستا وی پی ان
 •   .  
 • خرید VPN با IP ثابت و VPS برای بایننس
 •   .  
 • buy vpn
 •   .  
 • فیلترشکن
 •   .  
 • نصب فیلترشکن
 •   .  
 • اکلیپس وی پی ان ECLIPSE VPN
 •   .  
 • خرید vpn
 •   .  
 • خرید VPN فیلترشکن
 •   .  
 • vpn خرید وی پی ان
 •   .  
 • دانلود فیلترشکن اندروید
 •   .  
 • دانلود فیلترشکن ios
 •   .  
 • سایت شرط بندی
 •   .  
 • سایت های شرط بندی
 •   .  
 • بهترین سایت شرط بندی
 •   .  
 • خرید VPN
 •   .  
 • خرید VPN کانکشن هوشمند وی پی ان
 •   .  
 • تک وی پی ان تک
 •   .  
 • دور زدن اینترنت ملی
 •   .